Dojazd i nocleg

Miejsce konferencji:

Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, ul. Pomorska 171/173

<code>

</code>

DOJAZD (mapy znajdują się w załączniku poniżej)

Dojazd_Lodz_Hotel_UŁ

Strona MPK Łódź: http://www.mpk.lodz.pl/

NOCLEG

Uprzejmie prosimy o samodzielne wybranie i zarezerwowanie noclegów. Proponujemy Państwu pokoje w uniwersyteckim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym, położonym blisko gmachu Wydziału Filologicznego UŁ (dziesięciominutowy spacer wewnętrznym chodnikiem na terenie campusu UŁ, mija się tylko jedną przecznicę ‒ ul. Matejki, przy której znajduje się Biblioteka UŁ ‒ budynek Centrum położony jest między parkiem im. Matejki, a ul. Kopcińskiego, jest przy nim parking, ale niestrzeżony). Wszystkie informacje dotyczące pokoi, opłat i warunków pobytu znajdą Państwo tu: http://csk.uni.lodz.pl/noclegi Proszę koniecznie zgłosić, że są Państwo uczestnikami naszej konferencji, organizowanej przez Uniwersytet Łódzki – nasi Goście mają pierwszeństwo w rezerwacjach.

Pokoje o podobnym standardzie i w podobnej cenie można zarezerwowac również w Hotelu Polonia (http://polonia.centrumhotele.pl/start.html). Hotel znajduje się 5 przystanków tramwajowych od budynku Wydziału Filologicznego (dojazd bezpośredni tramwajem nr 12).

Informacje na temat bazy noclegowej w Łodzi znajdziecie Państwo tu:  http://www.eholiday.pl/noclegi-lodz-53858-hotel.html